Modne kurtki męskie w nadchodzącym sezonie

kurtkameska1

kurtkameskaWiosną i latem mamy szansę na ponowne odkrycie dobrze znanych trendów modowych. Po odejściu zimy czas zrzucić grube płaszcze i narzucić na siebie lżejsze ubrania. Kurtki męskie w tym sezonie oferują różnorodność stylu i każdy znajdzie model, dzięki któremu wyrazi swoją osobowość!

Trendy męskie nie różnią się zbytnio od tych, które panują w kobiecej modzie. Fasony i modele są tak naprawdę podobne do tych, które są proponowane kobietom. Moda ma różne oblicza, a największą inspiracją dla projektantów jest moda uliczna. Jaka kurtka będzie idealna na wiosnę lub zimny, letni wieczór?

Skórzana kurtka to podstawa!

To niezbędnik w szafie każdego mężczyzny. Trudno znaleźć kogoś, kto chociaż raz nie posiadał w swojej szafie czarnej ramoneski. Doskonała dla codziennych stylizacji, a nawet zestawów z koszulami. Kurtka skórzana często jest kojarzona z buntem i gwiazdami rocka, ale świat mody docenił ją już w latach 80-tych. Od tego czasu trudno sobie wyobrazić jej brak. Idealnym rozwiązaniem wiosną jest czarna lub brązowa kurtka.

Elegancja na pierwszym miejscu

Płaszcze posiadają aurę elegancji. Dobrze sprawdzają się, gdy mamy do czynienia z zimniejszą wiosną niż można było się spodziewać! Kompletując strój do pracy nie może zabraknąć płaszcza jako wierzchniej warstwy. Jaki model jest najlepszy? Taki, który można nosić nie tylko do marynarki. Płaszcz nie powinien być przydługi. Innym rozwiązaniem jest taki model płaszcza, który swobodnie można nosić bez krawatu na co dzień.

Bomberjacket

Bomberki na stałe opanowały modę damską, a jak to wygląda u mężczyzn? Dokładnie tak samo. Ten rodzaj kurtki jest odpowiedzią dla wszystkich tych, którzy nie lubią eleganckiego stylu i nie czują się dobrze w koszulach. Świetnie prezentują się przy sportowych stylizacjach. Sprawdzi się nawet do pracy, jeśli w biurze nie obowiązuje oficjalny strój lub równie dobrze na wiosenny spacer.

Kurtki wiosenne są lżejsze i mogą być wykorzystane także w letnie wieczory, czy w okresie przejściowym. Wystarczy dodać do stylizacji grubszy sweter. Elegancję można łatwo połączyć tu z casualem oraz sportowym stylem, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby eksperymentować z modą.